4. 8. 2020
Mona
Nejsou dialogy.
Všimni si.
Někdo cosi tam šeptá,
brepta je.
Řinčíme vatovými tyčkami.
To jsou souboje
hrdinů, reků pod horami.
Ó vyjdu na kopec jen tak si sednout.
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka